O nás

O nás

Školíme vaše zaměstnance i spolupracovníky, staráme se o jejich certifikaci, organizujeme nejrůznější podnikové akce. Pokud potřebujete posunout svou firmu dále, obraťte se na nás. Postaráme se o to.

Vzděláváme a certifikujeme

Již od roku 2003 rozvíjíme potenciál vašich pracovníků. Dlouhodobě připravujeme školicí kurzy na míru, staráme se o certifikaci, organizujeme nejrůznější podnikové akce.

Zaměřujeme se na korporátní klientelu a jsme schopni zajistit vzdělávací projekty pro malé i velké firmy – zvládneme nejen pár zaměstnanců, ale i stovky až tisíce jednotlivců v rámci jedné zakázky. Nabízíme široké portfolio školení – od úzkoprofilových vzdělávacích projektů na míru přes certifikace až např. po školení obchodních dovedností.

V Mediaronu víme, jak důležité je pro firmy zvládnout školení rychle a bezproblémově. Obraťte se na nás, o všechno se postaráme.

Jsme flexibilní. Náš e-learningový portál máte k dispozici 24 hodin denně, aby vaši pracovníci mohli studovat, kdykoliv budou chtít.

Pomáháme vám růst. Připravujeme školení pro specifické pozice i celé firemní týmy. Zajišťujeme osobní růst vašich zaměstnanců a pomáháme tak k úspěchu celé firmě.

Služby na klíč. Pokud víte, v čem chcete svou společnost posunout dále, obraťte se na nás. O vše se postaráme. Naše školení připravujeme na klíč.

Vyhodnocení efektivity. Součástí všech našich vzdělávacích programů je zároveň vyhodnocení efektivity, abyste věděli, jak rychle se vaši zaměstnanci zlepšují.


 

Zajišťujeme pro vás komplexní vzdělávací servis

 

Příprava na odborné zkoušky a certifikaci

Abyste v tuzemsku mohli nabízet jakékoli spotřebitelské úvěry, musíte mít příslušný certifikát. Cesta k němu vede prokázáním znalostí a dovedností při odborné zkoušce, na kterou vás rychle a efektivně připravíme.

Naše nabídka
  • Příprava na odbornou zkoušku pro poskytování vázaných spotřebitelských úvěrů
  • Příprava na odbornou zkoušku pro poskytování spotřebitelských úvěrů na bydlení
  • Příprava na odbornou zkoušku pro poskytování spotřebitelských úvěrů jiných než na bydlení
  • Příprava na kombinovanou odbornou zkoušku zahrnující poskytování všech typů spotřebitelských úvěrů

 

Rozvíjíme potenciál vašich pracovníků

Kurzy zaměřené na osobnostní rozvoj. Lidé, kteří disponují tzv. měkkými dovednostmi, jsou výkonnější a mají lepší vztahy na pracovišti. Pro firmy jsou takoví lidé klíčoví. Proto pomáháme rozvíjet komunikační, prezentační i vůdčí dovednosti a schopnosti vašich zaměstnanců.

Kurzy zaměřené na tvrdé dovednosti. Mnoho dovedností má přímou vazbu na praxi a zaměstnanci je potřebují každý den. Čím více se v dané oblasti posunou vpřed, tím efektivnější jsou oni sami i celá firma. Nabízíme kurzy tvrdých dovedností v různých úrovních pokročilosti.

 

 

 

Hladká certifikace krok za krokem

Jsme akreditovanou právnickou osobou oprávněnou pořádat odborné zkoušky dle § 69 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Máme dostatečnou kapacitu a potřebné zázemí, abychom mohli certifikovat stovky lidí po celé České republice. Obraťte se na nás.

Jsme vám nablízku. Nemusíte za námi zdlouhavě cestovat, protože provozujeme zkušební místnosti hned na několika místech republiky.

Nemusíte dlouho čekat. Certifikaci i samotné školení, díky němuž u zkoušky uspějete, jsme schopni pořádat až několikrát do týdne. Plně se přizpůsobíme vaší poptávce.

Nemusíte se bát komise. Zkušební komise není u zkoušky přítomna, pracuje na dálku a její průběh sleduje prostřednictvím kamer.

Zajistíme bezproblémový průběh. Ve zkušební místnosti vždy máme pověřenou osobu, která je na místě po celou dobu zkoušky.

Jak probíhají samotné odborné zkoušky

Odborná zkouška je písemná a skládá se z teoretické a praktické části. Účastníci odpovídají na otázky elektronicky prostřednictvím počítače, přičemž se musí vejít do časového limitu. Ten se liší podle zaměření zkoušky na konkrétní typy úvěrů a pohybuje se od 90 do 180 minut.

Výhodou elektronického průběhu zkoušky je skutečnost, že vyhodnocení testu je velice rychlé. Okamžitě po dokončení testu tak účastníci zjistí, zda uspěli – výsledek uvidí na monitoru hned po ukončení zkoušky.

Během zkoušky je možné používat vlastní kalkulačku, ovšem použití počítačů, mobilních telefonů či jiných elektronických zařízení není povoleno.

 

5 důvodů, proč si vybrat Mediaron

 

Můžeme se opřít o rozsáhlé zkušenosti se vzdělávacími programy a kurzy především ve finanční oblasti, ale rovněž v mnoha dalších podnikatelských segmentech. Disponujeme dostatečným zázemím a nabízíme kvalifikované lektory s rozsáhlým know-how.

1/ Prostory

Máme vhodné prostory s dostatečnou kapacitou zkušebních i školicích míst, a to hned na několika místech po celé České republice.

2/ Technika

Naši klienti oceňují sofistikovaný e-learningový systém, umožňující školení na dálku. Zároveň jsou všechna naše místa vybavena veškerou technikou potřebnou pro hladký průběh odborných zkoušek – včetně elektronického zkušebního systému, řešení vzdáleného přístupu pro zkušební komisi či přihlašovacího, archivačního a protokolárního systému.

3/ Lidé

Zkušební komisi i školicí tým u nás tvoří zásadně ti nejzkušenější profesionálové v oboru, kteří se mohou opřít o své bohaté znalosti.

4/ Přístup

Vždy vám vyjdeme vstříc, individuální přístup ke korporátní klientele je pro nás samozřejmostí. Vyslechneme si vaše požadavky a ušijeme vám školení i zkoušky na míru. A když budete potřebovat, vypíšeme pro vás přednostní termíny mimo již zveřejněné termíny zkoušek a školení.

5/ Servis

Jestliže chcete nabízet školení a certifikaci pod vlastní hlavičkou, můžete nás bez obav oslovit. Zabezpečíme pro vás kompletní servis včetně zajištění zkoušek ve vámi určené lokalitě a pro vámi určený počet uchazečů. Kromě toho se rovněž postaráme o veškeré studijní materiály, texty a vzorové testy, bezproblémový průběh školení či zprovoznění e-learningu s vaším brandingem. Zajistíme vám také vizualizaci a praktickou přípravu prostřednictvím případových studií.

 

  

 

Jsme Mediaron

Každý den pracujeme na tom, abyste se mohli naplno věnovat svému podnikání a mohli dále rozvíjet svou firmu. Jsme dostatečně velcí, abychom vám mohli být k dispozici ve všech regionech České republiky, zároveň jsme ale stále natolik flexibilní, že dokážeme vyhovět veškerým vašim požadavkům a připravit vám vzdělávací programy i certifikaci na klíč.

Jsme zkušení
Mediaron působí na tuzemském trhu
již od roku 2003.

Jsme flexibilní
Poskytujeme servis, který výrazně
přesahuje legislativní požadavky.

Jsme blízko
Působíme na několika místech republiky
a díky tomu jsme vždy na dosah.

Jsme připraveni
Máme dostatečnou kapacitu a rozsáhlé
technické zázemí.

Jsme profesionálové
U nás máte k dispozici prověřený tým
opravdových odborníků.

Jsme důkladní
Naše školicí materiály jsou vždy
připraveny ve špičkové kvalitě.


 

Školicí střediska